Sprzedaż
Części i akcesoria
x
x

Zapytaj o ofertę

Twoje dane

Zgody

Korzystając z naszej strony wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, w jaki sposób z nich korzystamy oraz jak je wyłączyć, kliknij tutaj.
x
o nas
centrum wrocław
Marka Centrum Wrocław jako partner Volkswagen Group Polska istnieje na Al. Aleksandra Brücknera we Wrocławiu od 2012 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo samochody nowe marki Volkswagen oraz Volkswagen Samochody Użytkowe, samochody używane w ramach wielomarkowego programu odkupu i sprzedaży samochodów używanych Das WeltAuto.
Centrum Wrocław to także usługi w autoryzowanym wielomarkowym serwisie Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Volkswagen Samochody Użytkowe oraz oryginalne części i akcesoria, blacharnia i lakiernia.
W roku 2018 oraz 2019 rozszerzamy swoją działalność w obszarze sprzedaży nowych marek z grupy Volkswagena.
oferta
sprawdź co możemy dla ciebie zrobić
finansowanie i ubezpieczenia
serwis
części i akcesoria
sprzedaż flotowa
Samochody osobowe

Konrad Piekarski

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel. kom.: +48 663 000 703

piekarskik@centrumwroclaw.pl

Monika Kociołek

Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 708

kociolekm@centrumwroclaw.pl

Mariola Malec

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 716

malecm@centrumwroclaw.pl

Rafał Cwynar

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 885 800 370

cwynarr@centrumwroclaw.pl

Marek Kuczewski

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 718

kuczewskim@centrumwroclaw.pl

Mariusz Raczyk

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 717

raczykm@centrumwroclaw.pl

Paweł Wiecha

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 885 800 373

wiechap@centrumwroclaw.pl

Łukasz Muszyński

Asystent działu sprzedaży Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 729 055 787

muszynskil@centrumwroclaw.pl

Dział finansowania i ubezpieczeń

Katarzyna Miszczak

Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 885 800 374

leasing@centrumwroclaw.pl

Katarzyna Stpiczyńska

Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 885 800 957

stpiczynskak@centrumwroclaw.pl

Samochody użytkowe

Zbigniew Bień

Kierownik działy sprzedaży Volkswagen Samochody Użytkowe

tel. kom.: +48 729 055 764

bienz@centrumwroclaw.pl

Agnieszka Pakulska

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Użytkowe

tel. kom.: +48 663 000 721

pakulskaa@centrumwroclaw.pl

Sebastian Grzegorzek

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Użytkowe

tel. kom.: +48 663 000 709

majewskip@centrumwroclaw.pl

Piotr Majewski

Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Użytkowe

tel. kom.: +48 885 800 347

matkowskit@centrumwroclaw.pl

Tomasz Kotlarczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Crafter

tel. kom.: +48 729 055 777

kotlarczykt@centrumwroclaw.pl

Dział finansowania i ubezpieczeń

Katarzyna Miszczak

Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 885 800 374

leasing@centrumwroclaw.pl

Katarzyna Stpiczyńska

Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 885 800 957

stpiczynskak@centrumwroclaw.pl

Ukryj
Samochody używane
Dział Sprzedaży Samochodów Używanych – Das WeltAuto

Marcin Gliniak

Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel. kom.: +48 885 800 966

gliniakm@centrumwroclaw.pl

Kamil Grudziński

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: +48 885 800 341

grudzinskik@centrumwroclaw.pl

Artur Matuszak

Specjalista ds. Zakupu Samochodów Używanych

tel. kom.: +48 885 800 379

matuszaka@centrumwroclaw.pl

Tomasz Matkowski

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: +48 663 000 719

matkowskit@centrumwroclaw.pl

Ukryj
Dział Serwisu

Krzysztof Balasa

Specjalista ds. gwarancji

tel.: +48 71 77 39 322

balasak@centrumwroclaw.pl

Tomasz Macherzyński

Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 311

macherzynskit@centrumwroclaw.pl

Paweł Komorowski

Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 310

komorowskip@centrumwroclaw.pl

Krzysztof Sekuła

Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 314

sekulak@centrumwroclaw.pl

Grzegorz Rutkowski

Doradca serwisowy

tel.: +48 71 773 93 16

rutkowskig@centrumwroclaw.pl

Karol Kumaszka

Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 364

kumaszkak@centrumwroclaw.pl

Adam Kwiatkowski

Kierownik Serwisu Volkswagen, SEAT i SKODA

kwiatkowskia@centrumwroclaw.pl

Arkadiusz Kubiak

Kierownik Serwisu Volkswagen, SEAT i SKODA

kubiaka@centrumwroclaw.pl

Dział likwidacji szkód

Katarzyna Dzidowska

Recepcja Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: +48 773 93 54

dzidowskak@centrumwroclaw.pl

Robert Cywiński

Doradca Serwisowy Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: +48 71 77 39 323

cywinskir@centrumwroclaw.pl

Damian Kowalski

Doradca Serwisowy Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: +48 71 773 93 25

kowalskid@centrumwroclaw.pl

Tomasz Kirzyc

Recepcja Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: +48 71 773 93 12

kirzyct@centrumwroclaw.pl

Paweł Rychlicki

Doradca Serwisowy Działu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: +48 71 773 93 24

rychlickip@centrumwroclaw.pl

Jacek Płotek

Kierownik Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

plotekj@centrumwroclaw.pl

Ukryj
Części i akcesoria

Michał Łaszczyk

Sprzedawca części i akcesoriów

tel.: +48 71 77 39 331

tel. kom.: +48 885 800 960

laszczykm@centrumwroclaw.pl

Grzegorz Laskowski

Sprzedawca części i akcesoriów

tel.: +48 773 93 31 33

laskowskig@centrumwroclaw.pl

Mirosław Jurczyk

Sprzedawca części i akcesoriów

tel.: +48 71 77 39 332

jurczykm@centrumwroclaw.pl

Krzysztof Grynchajt

Sprzedawca części/obsługa klientów NORA

tel.: +48 71 77 39 333

tel. kom.: +48 885 800 369

grynchajtk@centrumwroclaw.pl

Leszek Spirydowicz

Sprzedawca części/obsługa klientów NORA

tel.: +48 71 77 39 334

tel. kom.: +48 603 450 440

spirydowiczl@centrumwroclaw.pl

Kamil Wzorek

Sprzedawca części/obsługa klientów NORA

tel. kom.: +48 885 800 968

wzorekk@centrumwroclaw.pl

Robert Łazowski

Kierownik działu części zamiennych

lazowskir@centrumwroclaw.pl

Ukryj
Dział Sprzedaży Flotowej

Łukasz Piotrowski

Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

tel. kom.: +48 663 000 712

piotrowskil@centrumwroclaw.pl

Łukasz Biziorek

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. kom.: +48 729 055 771

biziorekl@centrumwroclaw.pl

Wojciech Król

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. kom.: +48 885 800 967

krolw@centrumwroclaw.pl

Mirosław Śliwka

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. kom.: +48 790 727 696

sliwkam@centrumwroclaw.pl

Maciej Żurek

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

tel. kom.: +48 885 800 375

zurekm@centrumwroclaw.pl

Ukryj

Skontaktuj się z nami

Umów się na jazdę testową!

Twoje dane

Zgody

blog
bądź na bieżąco
Wyprzedaż rocznika 2018 w salonach Volkswagena
10.10.2018 r.
Poznań – W salonach Volkswagena rozpoczęła się wyprzedaż samochodów z rocznika 2018. Dwa najpopularniejsze w Polsce modele Volkswagena – Golf i Passat – są teraz dostępne z rabatem w wysokości, odpowiednio nawet 16.000 zł i 22.000 zł. Oferta trwa do wyczerpania zapasów.
Nowy Volkswagen T-Cross – „more than one thing“
09.07.2018 r.
Poznań – Już wkrótce zadebiutuje nowy SUV, najmniejszy w gamie marki Volkswagen – T-Cross. Studyjny model zaprezentowany w 2016 roku na Salonie Samochodowym w Genewie i wzbudzający tam ogromne zainteresowanie, niebawem w seryjnej wersji wejdzie do produkcji.
500.000 egzemplarzy T6 z fabryki w Hanowerze
06.06.2018 r.
Poznań, 6 czerwca 2018 r. – Wspaniały rekord w głównej fabryce Volkswagen Samochody Użytkowe w Hanowerze: w ciągu zaledwie trzech lat jej pracownicy wyprodukowali 500.000 egzemplarzy współczesnego modelu T szóstej generacji.
Volkswagen T-Roc będzie trzymał wartość przez lata
15.05.2018 r.
Poznań – Najmniejszy SUV Volkswagena, który na polskim rynku zadebiutował kilka miesięcy temu, może pochwalić się bardzo dobrymi prognozami, jeśli chodzi o wartość rezydualną.
15 lat Tourana - jednego z najpopularniejszych niemieckich kompaktowych vanów w Europie
10.05.2018 r.
Poznań – ponad 15 lat temu, w marcu 2003 roku, Volkswagen rozpoczął sprzedaż pierwszego Tourana. Od tego czasu trzy generacje kompaktowego vana zyskały tak wielką popularność, że Touran stał się w Europie liderem swojego segmentu.
Volkswagen Polo wybrany Światowym Miejskim Samochodem Roku 2018
30.03.2018 r.
Poznań – podczas trwającego właśnie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Nowym Jorku ogłoszono wyniki konkursu na Światowy Samochód Roku. Tytuł w kategorii World Urban Car zdobył Volkswagen Polo.
kariera
dołącz do naszego zespołu

Sprzedaż

Aktulanie brak ofert.

Serwis

Aktulanie brak ofert.

Administracja

Aktulanie brak ofert.

kontakt
centrum wrocław

Al. Aleksandra Brucknera 54

51-411 Wrocław

tel.: +48 71 773 93 00

fax: +48 71 773 93 03

tel. serwisu: +48 71 773 93 08 - 14

e-mail: info@centrumwroclaw.pl

e-mail serwisu: serwis@centrumwroclaw.pl

Polityka prywatności RODO

Godziny otwarcia:

Serwis:

w dni powszednie od godz. 6.00 do 22:00

w soboty od godz. 8:00 do 15:00

Sprzedaż:

w dni powszednie od godz. 8:00 do 20:00

w soboty od godz. 8:00 do 15:00

Dział Części i Akcesoriów:

w dni powszednie od godz. 7:00 do 19:00

w soboty od godz. 8:00 do 15:00

e-mail: magazyn@centrumwroclaw.pl

x

Prześlij CV

Twoje dane

Załącznik

Zgody

x

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o ofertę

Twoje dane

Zgody

x

Skontaktuj się z nami

Zgłoszenie do serwisu

Twoje dane

Zgody