Obowiązek informacyjny.

O nas

Klientami działu flotowego są firmy o wielu różnych profilach działalności: od finansów, sprzedaży,
po farmację, energetykę i telekomunikację.

Naszych przedstawicieli cechuje indywidualne podejście do każdego klienta, bez względu na reprezentowany przez niego sektor czy posiadany park samochodowy.

Od lat współpracujemy z największymi firmami z sektora Car Fleet Management, a zasięg naszego działania obejmuje teren całej Polski.

Aby zostać klientem flotowym i móc korzystać z preferencyjnych form zakupu nie trzeba posiadać w swoim parku dużej ilości samochodów ani dokonywać dużej wymiany floty. Nawet zakup jednego samochodu firmowego, pozwala na uzyskanie wsparcia cenowego, promocyjnych form finansowania i ubezpieczenia auta. Zespół flotowy Volkswagen Centrum Wrocław to specjaliści łączący pasję z dużym doświadczeniem
na rynku sprzedaży B2B. Chętnie pomogą w dobraniu nie tylko odpowiedniego samochodu dla Państwa firmy, ale również w wyborze najkorzystniejszej formy zakupu. Klienci firmowi i korporacyjni mogą skorzystać z dedykowanych produktów, takich jak: kredyt, leasing, wynajem długoterminowy, umowy serwisowe
czy pakiety przedłużonej gwarancji. Wszystko to sprawia, iż zakup i firmowe użytkowanie samochodów
z szerokiej gamy modeli Volkswagen, będzie bezproblemowe, konkurencyjne i zoptymalizowane pod względem kosztów.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.