Obowiązek informacyjny.
allegro
zapytanie o części

Oryginalne części Volkswagen®

Nowoczesne samochody są dużo bardziej skomplikowane niż znane ze swej precyzji czasomierze. To tysiące idealnie współpracujących ze sobą elementów. Od jakości i perfekcji wykonania każdego z nich zależy nasze bezpieczeństwo i osiągi samochodu.

Nie ryzykujmy zatem. Zużyte elementy wymieniajmy tylko na Oryginalne części VolkswagenR, spełniające najwyższe światowe normy. Dzięki temu będziemy jeździć długo i bezpiecznie, a nasz Volkswagen będzie "chodził" jak przysłowiowy zegarek.

Zapraszamy do naszego działu części oraz na stronę Allegro

Sklep Części Zamiennych i Akcesoriów

e-mail: magazyn@centrumwroclaw.pl
tel. 71/ 77 39 331 - 32

e-mail: allegro@centrumwroclaw.pl
GSM 663 000 729

Allegro
www.volkswagen-części.pl
www.volkswagen-akcesoria.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.