Samochody Osobowe

Sprzedaż Volkswagen Samochody Osobowe

Tomasz Matkowski
Koordynator działu sprzedaży Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: + 48 663 000 719

matkowskit@centrumwroclaw.pl

Mariola Malec
Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 716

malecm@centrumwroclaw.pl

Mariusz Raczyk
Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 717

raczykm@centrumwroclaw.pl

Marek Kuczewski
Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 718

kuczewskim@centrumwroclaw.pl

Paweł Wiecha
Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 885 800 373

wiechap@centrumwroclaw.pl

Rafał Cwynar
Specjalista ds. sprzedaży samochodów Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 885 800 370

cwynarr@centrumwroclaw.pl

Monika Kociołek
Zastępca Kierownika Działu Sprzedaży Volkswagen Samochody Osobowe

tel. kom.: +48 663 000 708

kociolekm@centrumwroclaw.pl

Konrad Piekarski
Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

tel. kom.: +48 663 000 703

piekarskik@centrumwroclaw.pl

Dział Finansowania i Ubezpieczeń

Justyna Ukleja
Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 663 000 724

uklejaj@centrumwroclaw.pl

Katarzyna Miszczak
Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 885 800 374

leasing@centrumwroclaw.pl

Katarzyna Stpiczyńska
Specjalista ds. finansów i ubezpieczeń

tel. kom.: +48 885 800 957

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.