Volkswagen Ekspres Serwis

Masz drobną usterkę, a musisz jechać dalej?
Usuniemy ją natychmiast, gdy Twój samochód zaniemoże w nieodpowiednim momencie.

Zapytaj o szczegóły swojego Doradcę.

Recepcja Serwisu

tel.: +48 71 77 39 308 / +48 71 77 39 363
fax: +48 71 77 39 303

serwis@centrumwroclaw.pl

Krzysztof Balasa
Specjalista ds. gwarancji

tel.: +48 71 77 39 322
fax: +48 71 77 39 303

balasak@centrumwroclaw.pl

Tomasz Macherzyński
Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 311
fax: +48 71 77 39 303

macherzynskit@centrumwroclaw.pl

Paweł Komorowski
Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 310
fax: +48 71 77 39 303

komorowskip@centrumwroclaw.pl

Katarzyna Prędota
Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 309
fax: +48 71 77 39 303

predotak@centrumwroclaw.pl

Krzysztof Sekuła
Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 314
fax: +48 71 77 39 303

sekulak@centrumwroclaw.pl

Grzegorz Rutkowski
Doradca serwisowy

tel.: +48 71 773 93 16
fax: +48 71 773 93 16

rutkowskig@centrumwroclaw.pl

Karol Kumaszka
Doradca serwisowy

tel.: +48 71 77 39 364

kumaszkak@centrumwroclaw.pl

Adam Kwiatkowski
Kierownik Serwisu Volkswagen, SEAT i SKODA

kwiatkowskia@centrumwroclaw.pl

Arkadiusz Kubiak
Kierownik Serwisu Volkswagen, SEAT i SKODA

kubiaka@centrumwroclaw.pl

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.