Centrum Wrocław, partnerem Wrocławskiego Teatru Plenerowego.


Miło nam poinformować, że Volkswagen Centrum Wrocław współpracował przy projekcie Wrocławskiego Teatru Plenerowego. Wrocławski Teatr Plenerowy charakteryzuje się przede wszystkim oryginalnym sposobem wyrażenia artyzmu na łonie natury. W tym wypadku sceną jest trawnik, kopułą teatru niebo a widownia zasiada na kocach, leżakach i parkowych ławkach.

Trzeci rok z rzędu mieszkańcy i goście Wrocławia mogli uczestniczyć w przedstawieniach teatru pod gołym niebem. W tym roku całość imprezy na pewno różniła się od tego z poprzedniej edycji, przede wszystkim wprowadzeniem nowych przepisów bezpieczeństwa COVID-19. Pomimo tych wyjątkowych warunków, tegoroczna edycja odbyła się i cieszyła się ogromnym, pozytywnym rozgłosem.I to wszystko w symbiozie z naturą !


Teatr był dostępny dla widzów w cztery niedziele sierpnia,
  • 9 sierpnia - Park Szczytnicki, polanka przy kościołku Św. Jana Nepomucena
  • 16 sierpnia - Plac Społeczny, skwer przed Impartem
  • 23 sierpnia - Park Kleciński
  • 30 sierpnia - Skwer przy ul. Kosynierów Gdyńskich na SępolnieW ramach wydarzenia zaplanowano premierę spektaklu pt "Mikołaj z Czarnolasu". Powstała w czasie pandemicznym specjalnie z myślą o tegorocznej edycji Wrocławskiego Teatru Plenerowego. Zachowany był dystans pomiędzy aktorami, realizatorzy skupili się bardziej na tekście, który odnosił się do rzeczywiści aczkolwiek również pewnego dystansu do niej.Spektakl bawił i zmuszał do refleksji. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć kulturę i dodatkowo promować ją w naszym pięknym Wrocławiu!


Poznaj nasze modele, które współgrają z naturą i bądź eko !


Odwiedź naszą stronę https://centrumwroclaw.pl/vw/ i skontaktuj się z nami jeszcze dziś 71 773 93 00


Pozdrawiamy,

Zespół VW Centrum Wrocław.

Zobacz także: