eMobility w Volkswagen Centrum Wrocław


Po niezwykle dobrze przyjętym w Polsce modelu ID.3 Volkswagen wypuszcza na rynek elektrycznego SUV-a ID.4.

Nowy model Volkswagena oferowany jest w kilku wariantach, odpowiadających na zróżnicowane preferencje klientów. Samochód w podstawowej wersji Pure dostępny jest już od 156 390 złotych - topowa odmiana Pro Performance Max, oferująca standardowo m.in. wyświetlacz head-up wykorzystujący technologię rozszerzonej rzeczywistości czy panoramiczne okno dachowe, dostępna jest za 253 190 złotych.
Volkswagen ID.4 jest dostępny z trzema silnikami do wyboru - o mocy 148 KM, 170 KM lub 204 KM w zależności od wersji akumulatora. Prędkość maksymalna samochodu jest elektronicznie ograniczona do 160 km/h. ID.4 dostępny jest w siedmiu wariantach kolorystycznych (w wersjach z czarnym dachem lub z dachem w kolorze nadwozia). Klient może wybrać jeden z trzech typów tapicerki i wyselekcjonować preferowany rodzaj felgi (od 18 do 21 cali). Na liście opcjonalnych elementów wyposażania znaleźć można m.in.: pompę ciepła, hak holowniczy czy zewnętrzny pakiet stylistyczny. Wkrótce do oferty ID.4 dołączy topowy model z napędem na cztery koła - ID.4 GTX.
2020 roku Volkswagen potroił dostawy samochodów elektrycznych i dzięki modelom z rodziny ID. już jest liderem rynku w wielu krajach. Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży ID.4 Volkswagen podkreśla swoje ambicje, aby zostać liderem rynku samochodów elektrycznych na świecie. Do 2023 roku marka zainwestuje w tym celu ponad 11 miliardów euro. Do 2025 roku Volkswagen zamierza produkować 1,5 miliona samochodów elektrycznych rocznie.
Podobnie jak w przypadku ID.3, również ID.4 oferowany jest w kilku prekonfigurowanych wersjach. Bazowy model z akumulatorem Pure. Samochód w tej wersji zapewnia zasięg wynoszący do 346 km (wg WLTP) oraz możliwość ładowania mocą do 50 kW.
Nowy elektryczny Volkswagen ID.4 oraz model ID.3 jest już dostępny do jazd testowych w naszym salonie CENTRUM WROCŁAW przy al. Aleksandra Brucknera 54 we Wrocławiu. Można zapisać się nie wychodząc z domu poprzez dedykowaną modelom elektrycznym Volkswagena ID.3 oraz ID.4 stronę internetową: https://centrumwroclaw.pl/vw/volkswagen-emobility

Zapraszamy,

Volkswagen Centrum Wrocław

Al. Aleksandra Brucknera 54,

tel.: +48 71 773 93 00

e-mail: informacja@centrumwroclaw.pl

www.centrumwroclaw.pl/vw


Zobacz także: