eMobility w SKODA Centrum Wrocław


Z każdym rokiem pojazdy eMobility zyskują na popularności. To idealny czas aby wpłynąć na zmiany i wprowadzić czystą i bardziej zrównoważoną przyszłość. Zmiany klimatyczne są jednym z największych wyzwań naszych czasów. Aby wspólnie osiągnąć cele paryskiego porozumienia klimatycznego, konieczna jest redukcja emisji CO2 także w sektorze transportu. Poznaj modele hybrydowe plug-in oraz elektryczne SKODY

SKODA OCTAVIA iV


Wyposażona w silnik spalinowy, silnik elektryczny i wydajny akumulator litowo-jonowy, który można ładować z gniazda - stąd nazwa hybrydy typu plug-in. Gdy samochód nie pracuje na całkowicie elektrycznym napędzie, korzysta z trybu hybrydowego, który pozwala na przejechanie kilkuset kilometrów. Kolejną zaletą jest bardziej ekonomiczna jazda z mniejszym zużyciem paliwa i mniejszą emisją CO2.


SKODA SUPERB iV


Wykorzystuje zaawansowaną technologię hybrydową typu plug-in, łączącą konwencjonalny silnik benzynowy 1.4 TSI/150 KM z silnikiem elektrycznym o mocy 115 KM. Trzecim elementem napędy jest bateria o pojemności 13 kWh znajdująca się w podłodze pod tylną osią.


SKODA ENYAQ iV


To połączenie dynamicznego napędu elektrycznego oraz funkcjonalności i uniwersalności dużego SUVa. Silnik elektryczny zamontowany przy tylnej osi może być uzupełniony przez drugi silnik elektryczny zamontowany przy przedniej osi. Dzięki temu ENYAQ iV staje się samochodem z napędem na wszystkie koła.


Dlaczego warto wybrać modele SKODA iV?


- cicha i bezemisyjna jazda

Po mieście i wystarczający stukilometrowy zasięg - tak wygląda beztroskie, a jednocześnie codzienne życie z modelem SUPERB iV.


- ładuj łatwo - w domu i w trasie

SKODA jest zaangażowana w budowę sieci IONITY w całej Europie, której celem jest stworzenie 400 bardzo szybkich ładowarek. 


- napęd elektryczny się opłaca 

Samochody eMobility to nie tylko równowaga środowiska, ale także oszczędność dla portfela. 


- wszystko dla środowiska

eMobility to wiele korzyści dla środowiska naturalnego: zmniejszona zależność pojazdów od paliw kopalnianych. W miastach, gdzie samochody elektryczne są coraz bardziej popularne, prowadzi to również do obniżenia hałasu oraz smogu. 


Zapraszamy na jazdy testowe naszego salonu CENTRUM WROCŁAW przy al. Aleksandra Brucknera 40-46 we Wrocławiu. Można zapisać się nie wychodząc z domu poprzez stronę internetową: https://centrumwroclaw.pl/skoda/skoda-emobility


Zapraszamy,

SKODA Centrum Wrocław

Al. Aleksandra Brucknera 40-46,

e-mail: tel.: +48 71 773 94 00

e-mail: info.skoda@centrumwroclaw.pl

https://centrumwroclaw.pl/skoda/

Zobacz także: