Strefa Audi Sport


Nowy salon Audi Wrocław z jedyną taką strefą Audi Sport na Dolnym Śląsku przy Al. Brucknera 38. Po raz pierwszy we Wrocławiu, oficjalnie zaprezentowaliśmy swoim Klientom nową ekspozycję salonu, dedykowaną szybkim, sportowym samochodom z linii Audi Sport.

W Polsce na sprzedaż sportowych modeli Audi mogą pozwolić sobie wyselekcjonowani dealerzy. Bycie autoryzowanym dealerem Audi Sport to niewątpliwie duży zaszczyt. Jak relacjonuje nasz Expert Audi Sport, Marcin Słoniowski "sprzedawanie takich samochodów to czysta przyjemność a obcowanie z tymi modelami na co dzień uświadamia ,że nie mogłem wymarzyć sobie lepszej pasji".
Bez wątpienia, samochody z gamy Audi Sport bronią się same. Mają progresywny wygląd i niepowtarzalną, wysoko dźwięczną moc.
To czego jeszcze nie widział żaden salon we Wrocławiu, to przede wszystkim indywidualna strefa Audi Sport z osobną ekspozycją na salonie oraz modelami dedykowanymi do jazd testowych.
Na co dzień do dyspozycji naszych Klientów są oczywiście próbne jazdy modelami z linii RS oraz pozostała ekspozycja do zobaczenia na miejscu modeli na salonie.
Dla prawdziwego Fana Audi, RS- to bez wątpienia niezapomniane chwile . Dlatego jeszcze w tym miesiącu w naszym nowym salonie odbędzie się sportowe wydarzenie zatytułowane :Audi Roadshow RS, gdzie przed salonem zaparkuje 5 ekskluzywnych i szybkich samochodów z linii RS, na co dzień niedostępnych w salonie jedynie na specjalnie zamówienie.
fot. Kacper Niedziela Photography

Zobacz także: