T-Cross- komfort i nowoczesność


T-Cross to samochód wręcz do bólu praktyczny. Model ten został zaprojektowany i stworzony z myślą o jak najwygodniejszym podróżowaniu. W związku z tym w samochodzie znajdziemy wiele funkcjonalności ułatwiających wygodne poruszanie się po mieście.

t-cross komfort i nowoczesnosct-cross komfort i nowoczesnosc
Na wstępie, to co naprawdę warto podkreślić w przypadku nowego T-Crossa to komfort jazdy. Dzięki zastosowaniu wielu sprytnych rozwiązań, w środku samochodu jest bardzo dużo miejsca dla pasażerów. Zarówno z przodu, jak i z tyłu siedzi się bardzo wygodnie, nie brakuje przestrzeni na nogi. Powoduje to, że relatywnie niewielki samochód sprawdza się jako pojazd dla całej rodziny. Dodatkowo Volkswagen zastosował wiele mniejszych rozwiązań sprawiających że T-Cross jest jeszcze bardziej praktyczny. Samochód wyposażony jest w mnogość przeróżnych schowków. Szczególnie skrytka od strony kierowcy, jak i schowki w drzwiach (również z tyłu) imponują swoim rozmiarem. Wszystkie takie detale sprawiają, że dłuższa podróż T-Crossem jest nadzwyczaj przyjemna. Czynnikiem, który także poprawia komfort podróży jest możliwość ustawienia fotela kierowcy i pasażera również w linii góra-dół. Fotel kierowcy gwarantuje płynną regulację oparcia oraz szerokie siedzenie. Dodatkowo kierownicę można regulować w dwóch osiach, dzięki czemu bez problemu znajdziemy idealną pozycję do kierowania pojazdem.
To co od razu przyciąga do T-Crossa jest także pojemność bagażnika. Przesunięcie tylnej osi kół skrajnie na tył bryły pojazdu pozwoliło uzyskać bardzo dużo przestrzeni na zakupy lub bagaże. Bagażnik w T-Crossie ma pojemność 385 litrów co samo w sobie jest imponującym wynikiem. Volkswagen zastosował jednak w swoim najmniejszym SUV-ie super praktyczne rozwiązanie, mianowicie tylna kanapa jest przesuwana. Dodatkowo pod solidną podłogą bagażnika również znajduje się sporo przestrzeni, a samą podłogę można ułożyć na dwóch poziomach. Wszystkie te zabiegi pozwalają na zwiększenie miejsca w bagażniku aż do 455 litrów. Dodatkowo tylna kanapa jest również składana, podobnie jak fotel pasażera. Powoduje to, że w T-Crossie można transportować naprawdę długie przedmioty. W samym bagażniku znajdują się także małe schowki i bardzo praktyczne haczyki na zakup
 Żyjemy w epoce wszechobecnych multimediów i współczesne samochody muszą odpowiadać na zapotrzebowania użytkowników również pod kątem najnowszej techniki. Volkswagen w przypadku T-Crossa wywiązał się z tego znakomicie oferując aż cztery gniazda USB (dwa z przodu i dwa z tyłu) służące do ładowania telefonu. Za dodatkową opłatą istnieje także opcja ładowania indukcyjnego, co w tej klasie auta jest naprawdę wyjątkowe. Sam samochód wyposażony jest w wiele praktycznych multimediów. Cyfrowe zegary z funkcją Active Info Display pozwalają na pełną personalizację i podczas jazdy dostarczają wszystkich potrzebnych informacji o pojeździe. System App-Connect pozwala bezprzewodowo sparować smartfona z samochodem, dzięki czemu dostajemy dostęp do multimediów, jak i nawigacji prosto z telefonu. Dzięki temu, że T-Cross został stworzony jako miejski crossover znajdziemy w nim funkcjonalności zaprojektowane pod kątem przyjaznego poruszania się po obszarach zabudowanych, takie jak kamera cofania. Wszystkimi tymi multimedialnymi dodatkami można kierować z poziomu wielofunkcyjnej kierownicy.
 Samo wnętrze samochodu jest bardzo solidnie wykonane i charakteryzuje się prostotą i uniwersalnością. Celem projektantów T-Crossa było stworzenie auta, które wraz z przystępną ceną będzie oferować mnogość praktycznych rozwiązań. Po raz kolejny Volkswagenowi sztuka ta udała się znakomicie!
t-cross komfort i nowoczesnosct-cross komfort i nowoczesnosc

t-cross komfort i nowoczesnosc

Zobacz także: