RoadShow RS 2020 w Audi Wrocław


Z początkiem roku, wystartowaliśmy z otwarciem naszego drugiego salonu ze specjalną strefą Audi Sport, dedykowaną modelem z gamy RS. A co za tym idzie, postanowiliśmy iść za ciosem sportowych emocji, zapewniając Wam dozę szybkich i intensywnych wrażeń z czołowymi modelami z linii Audi Sport.

Na początku tygodnia, Audi Wrocław, rzuciło 7 sportowych wyzwań dla naszych Klientów. Wyjątkowe, szybkie i niepowtarzalne jazdy testowe. Okazały się świetną próbą do zmierzenia się z 7 monstrualnymi modelami z gamy Audi RS:

Audi RS3, Audi RS4, Audi RS5, Audi RS6, Audi RS7, Audi RSQ3 Sportback, Audi RSQ8.

Trasa jazdy testowej prowadziła od naszej lokalizacji, czyli: al. Brucknera 38, w stronę Długołęki, do obwodnicy Wrocławia.
Jak to się mówi "ahoj przygodo" a w tym przypadku była ona naprawdę porywcza i głośna.
W tym roku, event był organizowany, 20-21.07 od godziny 10.00 do 17.00. Z kilkunastodniowym wyprzedzeniem uruchomiony został specjalny panel zapisów na jazdy testowe dla naszych Klientów https://centrumwroclaw.pl/roadshow2020/
Dzień pierwszy z RS przywitał nas słonecznie i tym samym akcentem rozpoczęliśmy nasz event. Pomimo chwilowego zachmurzenia i opadów deszczu, nie przerwaliśmy naszej sportowej gonitwy. To zdecydowanie podkreśliło możliwości modeli RS na drodze, dostarczając tym samym jeszcze większej dawki adrenaliny dla naszych Klientów.
Dzień drugi, był już w całkowicie w wakacyjnym, letnim klimacie a tym samym stał się idealnym podsumowaniem całokształtu naszej sportowej imprezy.
Podczas tego typu emocjonujących, dynamicznych dni nie mogło zabraknąć FAST poczęstunku. Dlatego też, w tym roku zaskoczyliśmy naszych Klientów najbardziej rozpoznawalnym we Wrocławiu foodtrackiem, "PASIBUSem". Gorące, bujne burgery oraz orzeźwiająca z sezonowych owoców lemoniada, idealnie wypełniły czas po ekscytujących jazdach testowych.
Zobaczcie sami, jak niektórzy Klienci opisywali swoje wrażenia, z trwającej pół godziny przejażdżki po mieście: 

Pan Grzegorz - "Rewelacja. Zupełnie inny wymiar przejażdżki. Audi zdecydowanie urzeka jakością wykonania już nie wspomnę o emocjach z jazdy".


Pan Szymon - "Kończy mi się leasing w tym roku. Od zawsze byłem sportowym fanem, dlatego czas chyba urzeczywistnić te marzenia ;) Przejażdżka RS6 zdecydowanie mnie napędziła do działania".


Pani Kamila - "Coś pięknego. Pomimo, że lubię szyk oraz elegancję i być może mało kto z mojego środowiska znajomych zarzucił by mi sportowy styl, to za kierownicą RS7 czułam się jak u siebie w domu. 


Pan Robert - "Jeszcze raz dziękuje całej ekipie Audi Wrocław, że pozwoliliście mi spełnić swoje marzenia za kółkiem RSQ8. Od zawsze miałem słabość do modeli Audi RS. Niestety finansowo to jeszcze nie moje możliwości. Może kiedyś. Jednak dziękuję za szansę prowadzenia mojego ulubionego modelu, RSQ8".

Podsumowując, testowanie modeli RS było dla wielu niezwykłym przeżyciem. Dzięki możliwości przeprowadzenia jazd testowych, jesteśmy w stanie pokazać Klientom, jak precyzja i nowoczesna technologia wpływają na konstrukcję pojazdu, jego prowadzenie i odczucia podczas jazdy. Z pewnością jesteśmy dumni mając dział Audi Sport w naszym pięknym mieście.
Zrodzone na torze, stworzone na drogę. Takie właśnie są modele z gamy Audi Sport.
Zachęcamy do zobaczenia video relacji z naszego dwudniowego RoadShow RS 2020

Zobacz także: